Предмет: Химия,
автор: romakronberg093
Другий раз роблю завдання розв'яжіть
Приложения:

NastiaMordas:
5=Mr(Ba3(PO4)2)=411+2*(31+4*16)=411+126=537
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
NO2
Mr(NO2)=14+2*16=46
w(N)=14/46=0.30434782608*100%=30
W(O)=2*16/46=0.69565217391*100%=69
Пояснення:
w (E) = n * Ar (E) / Mr (речовини) * 100%
w (елемента) -масова частка
n-число атомів елемента
Ar-атомна маса елемента
Mr-молекулярна маса сполуки оідіненія
Автор ответа:
1
Вибач, за якість)
І я 5 не зробила , бо сама не розумію, як робити
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Вика200398
Предмет: Русский язык,
автор: Алина1070
Предмет: Математика,
автор: ilhamnovruzov
Предмет: Физика,
автор: Mion2012
Предмет: Литература,
автор: 11Misha201