Предмет: Химия,
автор: manzyksanya
Невідомий газ 12 г за нормальних умов займає об'ем 3,36 л. Обчисліть молярну масу цього газу.
Дайте розгорнуту відповіть пж
Ответы
Автор ответа:
7
Формула: m/M = V/Vm
m (газу) = 12г (з умови)
V = 3,36 л (з умови)
Vm = 22.4 моль/л (стала величина)
М треба знайти, приймаємо за "х", тоді:
12/х = 3,36/22,4
х = 12*22,4 / 3,36
х = 80
Відповідь: молярна маса цього газу становить 80
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Javier18
Предмет: Математика,
автор: niks9597
Предмет: Математика,
автор: RJNBR34
Предмет: Геометрия,
автор: help252
Предмет: Геометрия,
автор: LordSergei