Предмет: Українська література, автор: lfpayeer

!!!Напишіть етюд за твором Володимира Сосюри «Васильки». !!!СРОЧНО ДАМ 30 БАЛЛОВ!!!!

Ответы

Автор ответа: alinkagovtva
6

Ответ:

Поет, який написав чудовий вірш про васильки, не відступає від народного тлумачення цього образу. Першим доказом цього є розповідь про історію створення вірша. Поет зізнавався, що написав його разом з коханою жінкою: "В 1938 році, коли минуло мені сорок літ, я написав "Васильки"... Добре пам’ятаю свій настрій в той вечір, коли з’явився цей вірш. Щоб точно його висловити, треба було б сказати: "Васильки" я написав разом з Марією". (Марія Гаврилівна — дружина поета, кохання до якої протягом життя надихало його до написання пристрасних віршів).

Іншим доказом можна вважати те, що цей роздум-мініатюра (12 рядків) про вічну красу життя написаний під впливом відомої однойменної народної пісні.

Вірш є зразком інтимної лірики.

Поет розповідає про себе і кохану, що йдуть повз поля, оточеного васильками. Цікаво, що Сосюра для передачі гарячого кохання використовує холодний синій колір: "і синіє щастя у душі моїй". Це пояснюється насамперед тим, що очі коханої,— сині: "і у тебе, мила, васильки з під вій", і почуття до коханої дівчини, поєднуючись з почуттям любові до рідної землі, породжують у поета асоціації синього кольору з коханням.

Поет у цих 12 рядках зумів передати найінтимніші людські переживання, показати красу кохання та людських взаємин. "Такий я ніжний, такий тривожний", писав сам про себе Сосюра. "Він усе життя виліплював образ ліричного героя, закоханого в землю, в кольори осені і неба, З чутливою душею...", — так сказав проВ. Сосюру видатний лірик — Андрій Малишко: У справедливості цих слів можна переконатися, читаючи вірш "Васильки".

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: evrotel38
Предмет: Математика, автор: reallyrodion