Предмет: Физика,
автор: polyakantonina
5. Людина почула звук грому через 10 секунд після спалаху блискавки.
Вважаючи, що швидкість звуку в повітрі 340 м/с, визначте, на якій відстані
від людини вдарила блискавка.
Ответы
Автор ответа:
36
Дано:
t = 10 c
v = 340 м/с
s - ?
Из формулы расстояния при равномерном прямолинейном движении тела:
s = v · t
s = 340 * 10 = 3400
[s] = м · с / с = м
Відповідь: 3400 м або 3.4 км
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: chewcelios
Предмет: Математика,
автор: заводская
Предмет: Математика,
автор: privalov02
Предмет: Химия,
автор: АминаКет