Предмет: Физика,
автор: Mashka153
Срочно даю 30 баллов
Автомобіль рівномірно рухається зі швидкістю 54 км/год по опуклому мосту радіусом
450 м. З яким прискоренням рухається автомобіль
Ответы
Автор ответа:
1
mg-N=mU/R
N=mg=mU/R
N=800*10-800*152:100=8000-1800=6200(H)
Mashka153:
Как ти это знайшла?
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: 247547
Предмет: Биология,
автор: torzhkovaliza
Предмет: Химия,
автор: imaaa123
Предмет: ОБЖ,
автор: Redik05