Предмет: Физика, автор: saduh65

З гармати масою 2т вистрілили в горизонтальному напрямку ядром масою 40кг. При цьому ядро набуло швидкості 500 м/с. Якої швидкості набула гармата при віддачі?

Ответы

Автор ответа: zheniadrazhan
2

Ответ

mгармати=2000кг

mядра=40кг

V=500m/c

Знайти vгармати

Объяснение:

V=m/c×кг/кг=м/с

500×40/2000=10(м/с)

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Аноним