Предмет: Химия, автор: vladimir4912

Пожалуйста помогите!

Відносна густина пари досліджуваної речовини за воднем 22. Вивести формулу сполуки знаючи, що масові частки: C=81,8% H=18,2%​

Ответы

Автор ответа: gilinalu
5

Ответ:

Mr( CxHy) = 22*2 = 44

x : y = 81.8/12  :   18.2/1 = 6.816  :  18.2

6.816/6.816  :   18.2/6.816 =  1  :   2.67    приводим к целым числам

1*3  :  2,67*3 = 3: 8

Mr (C3H8) = 12*3 + 1*8 = 44

С3Н8

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mazler2