Предмет: Химия, автор: rvk1roma

СРОЧНО!!!!!!20балов
при зливанні 71г хлоридної кислоти з 100г 6% розчину гідроксиду магнію, утворилася сіль.Знайти кількість речовини солі

Ответы

Автор ответа: sknmp990vs
1

Відповідь:

Знаходимо, що міститься в надлишку НCl чи Mg(OH)2.

2НCl+Mg(OH)2=MgCl2+2H2O

n(HCl)=71/73=0,97моль, n(Mg(OH)2)=100*6/100/58=0,1моль, отже в надлишку кислота, тому, згідно рівняння, n(Mg(OH)2)=n(MgCl2)=0,1моль

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: 1403200319643424