Предмет: Физика, автор: Аноним

Тіло маси m=200г рівномірно обертаеться в горизонтальній площині по колу радіуса R= 0.5 м з частотою n1 = 3об/с. Яку роботу А потрібно виконати, щоб збільшити частоту обертання до n2=5 об/с?
Ответ должен получится как на фото

Приложения:

Ответы

Автор ответа: vvbarashkovsky
3

Ответ:

Объяснение:

дано m=0,2 кг

R=0,5 м

v1=3 об/с

v2=5 об/с

A- ?

1) V=w*R=2пv*R

V1=6,28*3*0,5=9.42м/с

V2=6,28*5*0,5=15,7 м/с

A=Eк2-Eк1=m(V2^2-V1^2)/2=0,1(15.7^2-9,42^2)=15,78 Дж=15.8 Дж

Похожие вопросы