Предмет: Химия,
автор: dmitroleksienko04
обчисліть об'єм кисню, що вступив реакцію та об'єм вуглекислого газу, що утворився, якщо згорів карбон ll оксид обємом 5,6л.
ТЕРМІНОВО!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2,8; 5,6 л
Дано:
V(CO) = 5,6 л
V(O2)-?
V(CO2)-?
Объяснение:
Складаємо РХР:
2СО + О2 = 2СО2
З РХР бачимо, що V(O2)=0,5V(CO) та V(CO2)=V(CO)
V(O2) = 0,5*5,6 л = 2,8 л
V(CO2) = 5,6 л
Відповідь: 2,8 л; 5,6 л
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Фикрайтерша
Предмет: Другие предметы,
автор: dashashilova2005
Предмет: Русский язык,
автор: Angelika500
Предмет: Математика,
автор: lgotthepower