Предмет: Физика, автор: XamIAJlXUMUK

На тіло, маса якого дорівнює 3 кг, і яке рухається з початковою швидкістю ϑ_0х=-2 м/с, діє сила F_х=6 Н. Знайти рівняння залежності р=р_х (t).

Ответы

Автор ответа: IUV
10

Ответ:

Объяснение:

dp/dt = F

p=p0+F*t

p=m*v0+F*t

p=-2*3+6*t

p=-6+6*t


XamIAJlXUMUK: Благодарю!
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним
Предмет: Физика, автор: Данякеп