Предмет: Физика, автор: Gamer1Hnat

Молекули вуглекислого газу при нормальних
умовах мають середню довжину вільного
пробігу 4*10 -8 м і рухаються з середньою
швидкістю 362 м/с. Скільки зіткнень в секунду
витримує кожна молекула газу ?

1. 9.05*10 3 с -1
2. 9.05*10 9 с -1
3. 4.05*10 9 с -1

Ответы

Автор ответа: jalolkhan777
2

Ответ:

4×10=40

40-8=32

362-32=330...

Похожие вопросы