Предмет: Химия,
автор: reallyandrylucky
Обчисліть масу N2, який за нормальних умов займає обєм 24 л.
Ответы
Автор ответа:
4
m/M = V/Vm
M (N2) = 14*2=28
Vm = 22.4 моль/л
V = 24 л
m приймаємо за "х":
x/28 = 24/22.4
x = 28*24 / 22.4
x = 30
Відповідь: m (N2) = 30г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: 890513612zuzod
Предмет: Українська мова,
автор: yanamenshun
Предмет: Русский язык,
автор: GoldBroPro
Предмет: Математика,
автор: sajidabonu101220071