Предмет: Физика,
автор: lavika0702
1
Скільки теплоти потрібно передати воді масою 10 для її нагрівання від 10
до 100'Сі
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
t1 = 10°C
t2 = 100°C
c = 4200 Дж/кг×°C
m = 10 кг
Q =?
Анализ:
Q = cm(t2-t1)
Решение:
Q = 4200×10×(100-10) = 3780 кДж
Ответ: 3780 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fredrahimov9650
Предмет: Геометрия,
автор: isakova29061
Предмет: Русский язык,
автор: Ivanovaliya86
Предмет: Алгебра,
автор: ДаллонВинкс
Предмет: Биология,
автор: Вайлей