Предмет: Химия, автор: UnicorN0708

Який об'єм займає водень масою 4 г?​

Ответы

Автор ответа: lolkek2282005
13

Ответ:

44.8 л

Объяснение:

n(H2)=4/2=2 моль

V(H2)=22.4*2=44.8 л

Похожие вопросы