Предмет: Химия,
автор: muronhyk487
яке число молекул та атомів містить вода масою 360 г.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
n(H2O)=360/18=20 моль
Nмолекул: 20*6.022*10^23= 12.044*10^24
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Twits
Предмет: Алгебра,
автор: chuk65
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: kirihc