Предмет: Физика, автор: milllimaz05

Куля масою 10 г, що летить горизонтально, потрапила в дерев’яний брусок масою 500 г, що лежав на гладкій горизонтальній поверхні, і застрягла в ньому. Якою була швидкість кулі, якщо брусок після пострілу набув швидкості 10 м/с? {Відповідь: 510 м/с)

Ответы

Автор ответа: DedStar
4

Ответ:

V₁ = 510 м/с

Объяснение:

Дано:

m₁ = 10 г = 0,010 кг

m₂ = 500 г = 0,500 кг

V₂ = 0 м/с

U = 10 м/с

_________________

V₁ - ?

По закону сохранения импульса:

m₁·V₁ + m₂·V₂ = (m₁ + m₂)·U

Учтем, что V₂ = 0 м/с, тогда:

m₁·V₁  = (m₁ + m₂)·U

V₁  = (m₁ + m₂)·U / m₁

V₁  = (0,010 + 0,500)·10 / 0,010

V₁ = 0,510·10 / 0,010 = 510 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: rotarevich
Предмет: Математика, автор: аноним671
Предмет: История, автор: hramulya228