Предмет: Математика,
автор: brigadirka8s9
Купили 3 кг печива за ціною 32 грн за 1 кг. Скільки кг цукерок за ціною 75 грн за 1 кг можна купити за ті самі кошти?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
3*32 = 96 грн - коштують 3 кг цекерок
96÷75= 1.28 (кг) - можна купити цукерок за ціною 75 грн за кілограм за ті самі кошти
Raptor099:
могу узнать почему 3?
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1. Нужно сначала узнать сколько денег потратили на печенье
3*32=96 грн
2. Теперь узнаем сколько за эти деньги купили конфет
96:75=1,28 кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sambist111
Предмет: Литература,
автор: ikolosov77
Предмет: Математика,
автор: А280711
Предмет: Математика,
автор: phoneu89
Предмет: Информатика,
автор: annaskripchenk