Предмет: Физика, автор: glushkovika28

яка кількість теплоти необхідна для перетворення спирту масою 2г у пару при температурі кипіння

Ответы

Автор ответа: Bloorysnake
4

Дано:

m = 2 г = 0,002 кг

t кипения

L = 0,9×10^6 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = L×m

Решение:

Q = 0,9×10^6×0,002 = 1800 Дж = 1,8 кДж

Ответ: 1,8 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: marinakoch