Предмет: Физика, автор: elizavetatsalarungaa

2.Автобус рухається зі швидкістю 54км/год, а автомобіль в цей час має
Швидкість 18м/с. У якого тіла швидкість більше і у скільки разів?

Ответы

Автор ответа: DedStar
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₁ = 54 км/час = 15 м/с

V₂ = 18 м/с

______________

V₂ / V₁ - ?

V₂ / V₁ = 18 / 15 = 1,2

Скорость автомобиля больше скорости автобуса в 1,2 раза.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: okko246