Предмет: Физика,
автор: vianna59
Скільки гасу треба спалити щоб випарити 1л води яка має температуру 20 градусів
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
m газу=c m води t/g=4200Дж/кг°C×3×20°C/46×10^6Дж/кг=42×10²×3×20×10-6/46=54.7×10^-4кг=5.47г
Объяснение:
Дано:
m=3
t=20°C
Найти÷m racy-?
g m racy =c m води t
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: лошик
Предмет: Химия,
автор: lena198155
Предмет: Литература,
автор: russia8654
Предмет: Физика,
автор: PrettyWafer