Предмет: Физика, автор: fedorovdenys123

Скільки енергії необходимо витратити для перетворення в рідких стан 3 кг парафину взятого за температури плавлення

Ответы

Автор ответа: Bloorysnake
27

Дано:

m = 3 кг

лямбда (л) = 1,5×10^5 Дж/кг

tплавления

Q = ?

Анализ:

Q = л×m

Решение:

Q = 3×1,5×10^5 = 450 кДж

Ответ: 450 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kar6
Предмет: Математика, автор: taipov77