Предмет: Химия,
автор: vikakuper5
визначте масову частку ферум 2 сульфату в розчині який утворився змішуванням 15,2 г залізного купоросу в 400 г води!
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
1. Знайдемо масу сульфату у купоросі:
278 г купоросу містить 152 г сульфату, а
15,2 г х г, звідки
х=15,2*152/278=8,3 г
2. Обчислимо масу розчину,ураховуючи,що 400 мл води - це за масою 400 г:
m(розчину)=m(FeSO4*7H2O)+m(H2O)= 15,2+400=415,2 г
3. Тепер знайдемо масову частку сульфату,для цього віднесемо масу сульфату до маси всього розчину:
w(FeSO4)=m(FeSO4)/m(розчину)=15/428=0,035 або 3,5%
Объяснение:
Вроде так если не правильно извини
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vcfaagssx
Предмет: Русский язык,
автор: kot154141
Предмет: Алгебра,
автор: maleficenta777
Предмет: Математика,
автор: нргорнр