Предмет: Химия,
автор: babinec85
яку масу води потрібно долити до 250 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 30 відсодків щоб отримати 12 відсотків розчин
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
маса цукру = 50 г, маса води = 200 г
Объяснение:
Дано:
m(р-ну)=250 г
W(цукру) = 20% = 0,2
Знайти:
m(цукру)-?
m(води)-?
Розв'язання:
m(цукру) = W(цукру)*m(р-ну) = 0,2*250 = 50 г
m(води) = m(р-ну) - m(цукру) = 250 г - 50 г = 200 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Nensi96
Предмет: Русский язык,
автор: kostya220405
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: пол66