Предмет: Физика, автор: olegkizukrein

Всі резистори, з яких складається ділянка електричного кола (див. рисунок), мають однаковий опір 2 Ом. Напруга, підведена до ділянки, становить 36 В. Знайдіть загальний опір ділянки, напругу й силу струму в кожному з резисторів

Приложения:

Yesgirl: Тут же всё просто, почему задаёте вопрос?

Ответы

Автор ответа: Yesgirl
18

Ответ:

Uзаг=8Om,   I=4.5A,   U1=U2=U3=U4=9В

Объяснение:

Сума резисторів складуть загальний опір ділянки Rзаг=R1+R2+R3+R4=8 Ом,

Струм в колі буде загальним для всіх резисторів I=U/Rзаг=36/8=4.5А,

напруга на кожному рез. буде дорівнювати сумі загальної напруги:

U1=I*R1=4.5*2=9В  U=U1+U2+U3+U4=36В

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: zaurika200451
Предмет: Алгебра, автор: илья1968