Предмет: Физика, автор: nevzorova2007maria17

СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ пожалуйста
мотоцикліст рухався протягом 15 с зі швидкістю 5 м/с, протягом наступних 10 с зі швидкістю 8 м/с і протягом останніх 6 с зі швидкістю 20 м/с. Визначте середню швидкість руху мотоцикліста​

Ответы

Автор ответа: varvaragladun
1

Объяснение:

l1=75 m t1= 15 c

l2=80 m t2=10 c

l3=120 m t3= 6 c

V (c) = 75+80+120/15+10+6= 89( m )

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: ikhropataia