Предмет: Физика, автор: gl5679420

через мікро ампер метр п р оходить струму 0,4 кмА . скільки електронів проходить що хвилини че ез вимірювпльний прилад​

Ответы

Автор ответа: dizigzz
3
I=0.4 мкА
t=1 мин=60с
q=It=0,4*60=24 мкКл
Похожие вопросы