Предмет: Физика, автор: lina32921434

фокусна відстань розсіювальної лінзи 0,5м яка її оптична сила?

Ответы

Автор ответа: vvbarashkovsky
1

Ответ:

Объяснение:

дано F=0,5 м

D=1/F=1/0,5=2 дптр

Похожие вопросы