Предмет: Физика, автор: formak878

Назустріч автомобілю швидкість якого дорівнює 72 км/год рухається велосипедист Зі швидкістю 5м/с. З якою швидкістю автомобіль рухається відносно велосипедиста?

Ответы

Автор ответа: vadim17081
10

72км/год=20 м/с

V=20-5=15 м/с

Похожие вопросы