Предмет: Химия,
автор: sepanovskaana
який об'єм кисню необхідний для спалювання 240 г магнію
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
2Mg+O2=2MgO
Mr(Mg)=34 г/моль
n(Mg)=240/34=7 моль
Составляем пропорцию
7/2=x/1
x=3.5 моль
V(O2)=3.5*22.4=78.4 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 29анютик
Предмет: Математика,
автор: chrizo
Предмет: Физика,
автор: dasha24404
Предмет: История,
автор: Katyaunik
Предмет: Литература,
автор: sviet2015