Предмет: Физика,
автор: Аноним
8. 4 кг водяної пари перетворили у воду і охолодили до 20°С. Яку кількість льоду, температура
якого 0°С, можна розплавити , використавши всю теплоту ,що виділилась ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Количество теплоты пошло на нагревание льда Q=cm(t2-t1) Q=2100*4*20=168000Дж=168кДж Количество теплоты пошло на плавление льда Q=λm Q=334000*4=1336000Дж=1336кДж Всё поглощённое количество теплоты Q=168кДж+1336кДж=1504кДж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: potravka1977
Предмет: Українська мова,
автор: amezentseva
Предмет: Химия,
автор: карим2033
Предмет: Математика,
автор: arteg555