Предмет: Химия,
автор: lindv
Обчисліть маму суміші 0,02 моль амоніаку NH3 і 0,5 моль карбон оксиду
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Дано:
n(NH3)=0.02 моль
n(CO2)=0.05 моль
Найти:
mсм.
Решение:
m(NH3)=n*M
m=0.02*17=0.34г
m(CO2)=n*m
m=0,5*44=22
м(смеси) = 22+0,34=22,34
Ответ: 22,34
Объяснение:
lindv:
большое спасибо )
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gasa87
Предмет: Математика,
автор: glebik125
Предмет: Математика,
автор: солома506
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: НаринеСтепанян