Предмет: Химия,
автор: zaksylykserkbol
5моль натрий оксидинин (Na²O)Канша грам болады ?
Кометесндерш
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Берілгені:
n(Na₂O) = 5 моль
Найти:m(Na₂O),
Жауабы:
M(Na₂O) = 23·2+16= 62 г\моль
m(Na₂O) = n·M = 5 моль · 62 г\моль = 310 г
Ответ: m(Na₂O) = 310 г,
Объяснение:
Автор ответа:
2
Ответ:
310г
Объяснение:
m = n*M
M (Na2O) = 23*2 + 16 = 62 г/моль
m = 5*62 = 310г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: анечка230404
Предмет: Химия,
автор: evelinapalaicheva
Предмет: История,
автор: FearFor
Предмет: Биология,
автор: умнаяпсина1
Предмет: Биология,
автор: darina2468