Предмет: Химия, автор: kravcovakristina69

допоможіть будь ласка ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mszsp2001
0

Ответ: Б

Объяснение: W(O)= 2Ar(O)/( Mr(NO2)) = (2* 16)/(14+16*2)=0.696 или 69.6%

Или подробнее: W(O)=2Ar(O)/(Mr(NO2))=2Ar(O)/(Ar(N)+2Ar(O))=(2*16)/(14+2*16)=0,696 или 69,6%

Числа 14 и 16 - это молярная масса вещества (её можно найти в таблице Менделеева в ячейке с элементом)

Числа 14 і 16 - це молярна маса речовини (її можна знайти в таблиці Менделєєва в осередку з елементом)


kravcovakristina69: дякую велике тобі! ☺️
mszsp2001: нема за що!
Похожие вопросы