Предмет: Физика, автор: kawasakivulcan1

Чому дорівнює індуктивність L котушки із залізним осердям, якщо за проміжок часу дельта(t)=0,5 с струму у колі змінився від I1=10A до I2=5A, а наведена при цьому електрорушійна сила самоіндукції на кінцях котушки  е(s)=  25B

Ответы

Автор ответа: yhtytt
0
дано:
дельта(t)=0,5 
I1=10A до I2=5A* е(s)=  25B=35В
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Daniilmsq
Предмет: Биология, автор: roki28