Предмет: Физика, автор: Аноним

Під час сріблення виробу на катоді за 30 хв.утворилося срібло масою 4,55 г.Визначте силу струму в перерізі.
k=1,12*10 в -6 -срібло

Ответы

Автор ответа: mayli
0
t=30 хв = 1800 с
m = 4,55 г = 4,55*10 ^{-3} кг
k=1,12*10 ^{-6} кг/Кл
I-?

m=kIt

I= frac{m}{kt}

I= frac{4,55*10 ^{-3} }{1,12*10 ^{-6}*1800 } =2,26 A
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: AndryxaLavrov