Предмет: Химия,
автор: krupnsergej913
Знайти масову частку і монекулярну массу
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Mr(CuSO4)=Ar(Cu)+Ar(S)+4Ar(O)=64+32+4*16=160
W(Cu)=(64:160)*100%=40%
W(Cu)=(64:160)*100%=40%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ВоваКосенков123
Предмет: Математика,
автор: camcamela452
Предмет: Математика,
автор: Дарёна2002
Предмет: Алгебра,
автор: zhanka73p0gfn0
Предмет: Алгебра,
автор: NYURAKOZLOVA01