Предмет: Физика, автор: amosov3582

Циклічна частота власних електромагнітних коливань у коливальному контурі радіопередавача дорівнює 6,28×10^{6} сек^{-1} . На якій довжині хвилі працює радіопередавач?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: fatt52
4

Ответ:

В   300 м

Объяснение:

ω=6,28*10^6 рад/с   λ=?

===

v=ω/(2*π)=6,28*10^6/(2*3.14)=10^6 Гц

λ=с/v=3*10^8/(10^6)=300 м

===========================

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: magomedaga56
Предмет: Математика, автор: Батькаааааааааааа