Предмет: Физика,
автор: grizzly0454
даю 50В
визначте кінетичну енергію 10¹⁰ атомів Гелію за температурою 63°С
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
E=3*k*T/2=3*1,38*10^-23Дж/К*320К/2=6,62*10^-16Дж
320 К= 47 градусов цельсия
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: tixo321
Предмет: Биология,
автор: Solnishko11
Предмет: История,
автор: koshkinaaee
Предмет: География,
автор: Tupoydigradant
Предмет: Литература,
автор: гульхан1