Предмет: Физика, автор: Аноним

за який час літак ,який має 200м/с,подолає 3 км​

Ответы

Автор ответа: VHawkV
0

Дано:

v = 200 м/с

s = 3 км

----------------------

t - ?

CИ:

s = 3 км = 1000*3 = 3000 м

Решение:

s = vt

t = s/v

t = 3000 м / 200 м/с = 15 с

Ответ: за 15 с

Похожие вопросы