Предмет: Физика,
автор: Аноним
Пж пж пж пж пж пж срочно даю 100балл
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m= 40/0,6 ≈ 66,667 кг
F2= (40/0,6) × 1,8 = 120 Н
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: mashapylypchuk5
Предмет: Физика,
автор: aaadddmmm
Предмет: Физика,
автор: astarta911
Предмет: Физика,
автор: StasMe1337
Предмет: Математика,
автор: ArbuzovAndrey