Предмет: Химия,
автор: iliazelensky
розрахуйте масу малахіту (CuOH)2CO3, що містить Купрум масою 25,6 г.
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
88.8г
Объяснение:
М(сu)=64 г/моль
М((cuoh)2co3)=222г/моль
m(((cuoh)2cp3)=25.6/64×222=88.8г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Настя030403
Предмет: Физика,
автор: Regi15
Предмет: Математика,
автор: t4270
Предмет: Математика,
автор: ослвлвллыб
Предмет: Физика,
автор: Pmoshnek