Предмет: Физика, автор: karikavi999

Двигун внутрішнього згоряння виконав корисну роботу 230 кДж і використав 2 кг бензину. Слив дорівнює його ККД? Срочно!​

Ответы

Автор ответа: mariaboyarskaya131
9
Дано:
A = 230*10^3 Дж
м= 2 кг
q = 46 * 10^6 Дж/кг
Найти КПД
Решение
КПД = А/Q, Q= mq
КПД = А/mq

Похожие вопросы