Предмет: Химия,
автор: ioanikolas2007
Ребят срооочнооо. Молекулярна маса смарагди. Нужно само решение. Пожалуйста срочно надо!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
М(Be3Al2Si6O18)= 9*3+27*2+28*6+16*18 = 27+54+168+288 =537 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dashagalkina0
Предмет: Геометрия,
автор: ABete
Предмет: Физика,
автор: zaxarov1488
Предмет: Математика,
автор: ЛинкаСимка