Предмет: Физика, автор: bogdanuspesnyj118

Людина запізнюється на поїзд. До станції можна дістатися, рухаючись або 2 км по втрамбованій дорозі зі швидкістю 5 км/год, або 1,6 км по некошеному лузі зі швидкістю 4 км/год. Який шлях обрати?

Ответы

Автор ответа: evilforestart
21

Ответ:

немає різниці який шлях обрати

Объяснение:

щоб знайти час потрібно відстань розділити на швидкість

t=S/V

t₁=2/5=0,4 години  по втрамбованій дорозі

t₂=1,6/4=0,4 години  по некошеному лузі

час однаковий , немає різниці який шлях обрати


bogdanuspesnyj118: Напишите что в дано пж
Похожие вопросы