Предмет: Химия,
автор: romanenkosasha77758
Обчисліть кількість речовини карбон(IV) оксиду, яка містить атоми Оксигену кількістю речовини 8 моль
Помогите
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ: 4 моль
Дано:
n(O) = 8 моль
n(CO2)-?
Объяснение:
В 1 молі СО2 міститься 2 моль Оксигену
В х моль СО2 ------------ 8 моль Оксигену
х= 8*1/2 = 4 (моль)
Відповідь 4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fazlyev78
Предмет: Английский язык,
автор: romavadik
Предмет: Математика,
автор: Skrite
Предмет: Химия,
автор: voitenkojenua
Предмет: Алгебра,
автор: ура149