Предмет: Физика,
автор: 78immark
3 літри води нагріли на спиртівці. Воду нагріли від 50°C до кипіння. Какаду 30% знайти масу спирту. Помогите пожалуста
Ответы
Автор ответа:
0
Вот ответ
3 литра- 100%
100%-30%=70%
70%=2л100мл
Количество воды
30%=900мл количество спирта
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fatimakemal
Предмет: Алгебра,
автор: Викторька654
Предмет: География,
автор: riiik
Предмет: Математика,
автор: Greninja