Предмет: Химия,
автор: Moxovinka
Обчисліть масу зразка алюминий сульфату кількістю речовини 0,25 моль.Пожалуйста, помогите!
Ответы
Автор ответа:
0
m(AL2(SO4)3)=n*M
M=343г/моль
m=0.25моль* 343г/моль=85,5г
M=343г/моль
m=0.25моль* 343г/моль=85,5г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: ydryamina
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: potterharry50081
Предмет: Химия,
автор: Татьяна240