Предмет: Физика,
автор: conormakgregor098
Много баллов!!!
Нужно очень срочно!!!!
1.Суцільна куля, радіус якої R =10см, несе заряд q = 200 нКл , рівномірно розподі-
лений по її об'єму. Куля обертається навколо осі, що проходить через її центр, з кутовою швидкістю 10 рад/с. Визначити: а) магнітний момент кругового струму, зумовленого обертанням кулі; б) відношення магнітного моменту до моменту імпульсу (pm /L), якщо маса кулі m =10г .
На последнем скриншоте 3 задачи,из нужна только последняя(4.66)
Приложения:



Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
вот///////////////////////////
Приложения:

conormakgregor098:
Спасибо,а с 3мя остальными поможешь?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lizok12zenit
Предмет: Математика,
автор: atikamurt19
Предмет: Физика,
автор: АртёмЛитый
Предмет: Математика,
автор: Amirova1212
Предмет: Математика,
автор: Аноним