Предмет: Физика, автор: Madinafv

Рассчитайте давление воды на дно аквариума с размерами длина 50 см ширина 40 см и высота 50 см

Ответы

Автор ответа: YULIA2891
13

Ответ:

Дано: h=0,5м

ρ=1000кг/м3

g=10м/с2

P-?

P=ρgh=1000*10*0,5=5000Па

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: migunova220
Предмет: Право, автор: мармеладка49
Поможіть скласти план до тексту!!!

Цивілізація (від лат. civilis — гідний, вихований) ха рактеризує рівень розвитку суспільства, матеріальної і ду ховної культури. Атрибутами цивілізації є держава і пра во, що виникли в процесі еволюції суспільства.
Під суспільством розуміють сукупність форм сумісної діяльності людей, які склалися в процесі історичного роз витку людства. Передумовою виникнення суспільства є різноманітні зв'язки і відносини, що виникають між людь ми в процесі їх життєдіяльності. На певному етапі люди усвідомлюють, що в них є постійні спільні потреби та інтереси і що для їх задоволення необхідні сумісні зу силля. Саме переважно на цих засадах і утворюється суспільство.

З моменту виникнення суспільство вимагає регулю вання та управління, потреба в яких значно зростає з появою класів і виокремленням різних видів господарської і духовної діяльності. У цей час закінчується бездер жавний період розвитку суспільства, виникають держава і право, що є нероздільними і свідчать про більш високий ступінь суспільного розвитку. Держава і право стають складним і універсальним інструментом регулювання від носин між окремими людьми, особою і суспільством, між окремими суспільними групами.
Держава і право можуть забезпечувати панування од ного класу над іншими, але можуть здійснювати захист суспільства і кожної особистості від зловживань з боку сильнішого, гарантувати суспільне життя на основі прав людини. Держава і право можуть бути ефективною про тидією сваволі, анархії і безладдю, сприяти розвиткові господарства і культури. Право може втілювати вищу доцільність щодо меж поведінки людей. У такій же мірі, в якій держава і право перетворюються із засобів обслу говування інтересів окремих соціальних груп на засоби задоволення загальносоціальних потреб, інтересів і запитів усього суспільства й одночасно кожного з його членів, можна розглядати державу і як суспільно-історичну цін ність.
Проте держава і право породжуються суспільством і відбивають його недоліки й суперечності. Держава і право не можуть бути предметом ідеалізації, їх роль у суспіль стві за різних часів на різних континентах далеко не однакова